MEER DAN SPORT ALLEEN

Wedstrijdkleding SV Koedijk

Wedstrijdkleding

Met regelmaat zien we verschillende wedstrijdtenues op de velden van SV Koedijk. We willen graag duidelijk maken wat de officiële wedstrijdkleding is. Hier mag zonder toestemming van het bestuur niet van afgeweken worden. Deze kleding mag ook alleen maar worden aangeschaft via onze kledingleverancier Daka Sport.

In de onderstaande PDF bestanden staan de tenues duidelijk vermeld.

LET OP!!! Voor de handbaldames gelden onderstaande shirts niet. Deze spelen in geel/zwart gestreepte shirts met korte mouwen. Voor meer informatie hierover, kunt u terecht bij de afdeling handbal ( Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. )

Intersport Daka
Noorderkade 170-190
1823CJ Alkmaar
072-5110762