Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingstijden

Trainingstijden

Maandag 19:00 - 20:00: D1
Maandag 19:00 - 20:00: Keeperstraining

Dinsdag 19:00 - 20:00: DB1
Dinsdag 20:00 - 21:30: HS1, DS1 & DMW1

Woensdag 16:00 - 16:45: Kabouters
Woensdag 16:00 - 17:15: E2
Woensdag 17:15 - 18:30: E1
Woensdag 18:30 - 20:00: DC1

Vrijdag 18:00 - 19:00: D1 
Vrijdag 19:00 - 20:00: DB1 

Locatie: Sportcomplex "de Weydt", Saskerstraat 164

Heb je vragen over de trainingen of wil je gratis een hanbaltraining proberen? mail ons via handbal@svkoedijk.nl of bel ons op 06-41892790!

Woensdag 14-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO11-2 14.45 - 15.45 Rein Lakeman
  • B2
  • -
Koedijk JO11-3 14.45 - 15.45 Rein Lakeman
  • B1
  • -
Koedijk JO11-4 14.45 - 15.45 Rein Lakeman
  • B1
  • -
Koedijk JO12-5 14.45 - 15.45 Rein Lakeman
  • B2
  • 9
  • -
Koedijk JO12-2 15.45 - 16.45 Rein Lakeman
  • B1
  • -
Koedijk JO12-3 15.45 - 16.45 Rein Lakeman
  • B1
  • -
Koedijk JO12-6 15.45 - 16.45 Rein Lakeman
  • B2
  • 9
  • -
Koedijk JO8-1 17.00 - 18.15 Stefan Takes, Frank Ensing
  • C1
  • -
Koedijk JO8-2 17.00 - 18.15 Frank Ensing, Stefan Takes
  • C2
  • -
Koedijk JO11-1 17.00 - 18.30 Dave Hollanders, Tom van den Hoff
  • B1
  • -
Koedijk JO13-2 18.30 - 20.00 Bob Stam, Ryan Wielenga
  • C1
  • 10
  • -
Koedijk JO15-1 18.30 - 20.00 Sebastiaan Schell
  • B2
  • -
Koedijk MO15-1 18.30 - 20.00 Michel Wittebrood, Veronique Bek
  • A1
  • 11
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN? DOELEN OMHOOG EN VELD LEEGMAKEN NA DE TRAINING.
Koedijk MO15-2 18.30 - 20.00 Marco Swensson
  • B1
  • 12
  • -
Koedijk MO17-1 18.30 - 20.00 Michel Brasser, Harmen Sliep
  • A2
  • 13
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN? DOELEN OMHOOG EN VELD LEEGMAKEN NA DE TRAINING.
Koedijk 4 (zon) 20.00 - 21.30 Titus Hoeksema
  • B1
  • -
Koedijk 5 (zon) 20.00 - 21.30 Douwe Mulder
  • A2
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN?
    Na het trainen alles van het veld verwijderen en de doelnetten omhoog zetten i.v.m. de robotmaaier.
Koedijk 6 (zon) 20.00 - 21.30 Jordy Hoekstra
  • B2
  • -
Koedijk 7 (zon) 20.00 - 21.30 Ruud Somers
  • C1
  • 9
  • -
Koedijk 8 (zon) 20.00 - 21.30 Herman Hendricks
  • C2
  • 8
  • -
Koedijk 10 (zon) 20.00 - 21.30 Sebastiaan Schell
  • A1
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN?
    Na het trainen alles van het veld verwijderen en de doelnetten omhoog zetten i.v.m. de robotmaaier.

Donderdag 15-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO10-2 16.30 - 17.30 Olaf Bonny, Rik Beekman
  • B2
  • -
Koedijk JO12-1 16.30 - 18.15 Willem van Gastel
  • C1B
  • -
Koedijk JO10-1 17.00 - 18.30 Orlando de la Cruz, Giovanni Peereboom
  • C1A
  • -
Koedijk JO8-3 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-1 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-2 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-3 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-4 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO10-3 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO10-4 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO13-1 18.30 - 20.00 Björn Rietdijk
  • A1
  • 10
  • -
Koedijk JO14-1 18.30 - 20.00 Orlando de la Cruz
  • C1
  • -
Koedijk JO14-2 18.30 - 20.00 Marcel Niekoop
  • C2
  • -
Koedijk JO14-3 18.30 - 20.00 Martijn Voorhout
  • F
  • -
Koedijk JO15-2 18.30 - 20.00 Arjen La Rooy
  • A2
  • 9
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN?
Koedijk JO17-1 18.30 - 20.00 Sebastiaan Schell
  • B1
  • -
Koedijk JO17-3 18.30 - 20.00 Jean Dumont
  • B2
  • -
Koedijk 1 (zon) 20.00 - 21.30 Willem Jan Kroon
  • B1
  • 1
  • -
Koedijk 2 (zon) 20.00 - 21.30 Danny Hijgenaar
  • A1
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN?
    Na het trainen alles van het veld verwijderen en de doelnetten omhoog zetten i.v.m. de robotmaaier.
Koedijk 3 (zon) 20.00 - 21.30 Jacco Mors
  • F
  • 5
  • -
Koedijk 12 (zon) 20.00 - 21.30 Davey Dekker
  • C1
  • -
Koedijk JO19-1 20.00 - 21.30 Camille Léon van Doornum
  • A1
  • Tijdens avondklok geen training
Koedijk O23-1 20.00 - 21.30 Erol Karakus
  • B2
  • -
Koedijk VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Arie Dijkhuizen
  • C2
  • 8
  • -

Vrijdag 16-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk G1 18.30 - 19.30
  • B1
  • -
Koedijk G2 19.30 - 20.30
  • B2
  • -
Koedijk 11 (zon) 20.00 - 21.30 Candas Demircioglu
  • C2
  • -

Zaterdag 17-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO11-1 10.00 - 11.30 Orlando de la Cruz
  • B1
  • -

Zondag 18-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk 1 (zon) 10.30 - 12.00 Willem Jan Kroon
  • B(KGV)
  • -

Maandag 19-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO8-1 17.00 - 18.15 Stefan Takes, Frank Ensing
  • C2
  • -
Koedijk JO8-2 17.00 - 18.15 Frank Ensing, Stefan Takes
  • C2
  • -
Koedijk JO11-1 17.00 - 18.30 Dave Hollanders, Tom van den Hoff
  • B1
  • -
Koedijk JO13-1 18.30 - 20.00 Björn Rietdijk
  • C1
  • 9
  • -
Koedijk JO13-2 18.30 - 20.00 Bob Stam, Ryan Wielenga
  • C2
  • 10
  • -
Koedijk JO14-3 18.30 - 20.00 Martijn Voorhout
  • F
  • -
Koedijk JO15-1 18.30 - 20.00 Sebastiaan Schell
  • B2
  • -
Koedijk MO15-1 18.30 - 20.00 Michel Wittebrood, Veronique Bek
  • A1
  • 11
  • Tijdens avondklok van 18:30-19:30 uur.
    GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN? DOELEN OMHOOG EN VELD LEEGMAKEN NA DE TRAINING.
Koedijk MO15-2 18.30 - 20.00 Marco Swensson
  • B1
  • 12
  • Tijdens avondklok van 18:30-19:30 uur.
Koedijk MO17-1 18.30 - 20.00 Michel Brasser, Harmen Sliep
  • A2
  • 13
  • Tijdens avondklok van 18:30-19:30 uur.
    GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN? DOELEN OMHOOG EN VELD LEEGMAKEN NA DE TRAINING.
Koedijk JO17-3 20.00 - 21.30 Jean Dumont
  • A1
  • Tijdens avondklok van 19:30-20:30 uur.
    GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN?
    Na het trainen alles van het veld verwijderen en de doelnetten omhoog zetten i.v.m. de robotmaaier.
Koedijk JO17-4 20.00 - 21.30 Jesse van der Veen
  • A2
  • Tijdens avondklok van 19:30-20:30 uur.
    GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN?
    Na het trainen alles van het veld verwijderen en de doelnetten omhoog zetten i.v.m. de robotmaaier.
Koedijk JO19-1 20.00 - 21.30 Camille Léon van Doornum
  • B1
  • Tijdens avondklok van 19:30-20:30 uur.

Dinsdag 20-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO10-2 16.30 - 17.30 Olaf Bonny, Rik Beekman
  • B1
  • -
Koedijk JO12-1 16.30 - 18.15 Willem van Gastel
  • C1B
  • -
Koedijk JO10-1 17.00 - 18.30 Orlando de la Cruz, Giovanni Peereboom
  • C1A
  • -
Koedijk JO8-3 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-1 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-2 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-3 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-4 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO10-3 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO10-4 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO14-1 18.30 - 20.00 Orlando de la Cruz
  • C1
  • -
Koedijk JO14-2 18.30 - 20.00 Marcel Niekoop
  • C2
  • -
Koedijk JO15-2 18.30 - 20.00 Arjen La Rooy
  • B1
  • 9
  • -
Koedijk JO17-1 18.30 - 20.00 Sebastiaan Schell
  • B2
  • -
Koedijk 1 (zon) 20.00 - 21.30 Willem Jan Kroon
  • B1
  • 1
  • -
Koedijk 9 (zon) 20.00 - 21.30 Colin vd Veen
  • F
  • -
Koedijk 11 (zon) 20.00 - 21.30 Candas Demircioglu
  • C1
  • -
Koedijk O23-1 20.00 - 21.30 Erol Karakus
  • B2
  • -
Koedijk VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Arie Dijkhuizen
  • C2
  • 8
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!