Home
Ledenadministratie
Ledenadministratie
Intro
Afmelden
Lid worden?
Contributie
Overschrijven
Algemene voorwaarden
Omni
Handbal
Programma
Veld
Futsal
Uitslagen
Veld
Futsal
Teams Veld
Mannen
SV Koedijk 1
SV Koedijk 2
SV Koedijk 3
SV Koedijk 4
SV Koedijk 5
SV Koedijk 6
SV Koedijk 7
SV Koedijk 8
SV Koedijk 9
SV Koedijk O23-1
Mannen 35+
SV Koedijk 35+ maandag
SV Koedijk 35+1 vrijdag
SV Koedijk 35+2 vrijdag
Meiden & Dames
SV Koedijk VR1
SV Koedijk MO20-1
SV Koedijk MO17-1
Junioren JO14 t/m JO19
SV Koedijk JO19-1
SV Koedijk JO19-2
SV Koedijk JO17-1
SV Koedijk JO17-2
SV Koedijk JO15-1
SV Koedijk JO15-2
SV Koedijk JO14-1
SV Koedijk JO14-2
Pupillen JO10 t/m JO13
SV Koedijk JO13-1
SV Koedijk JO13-2
SV Koedijk JO12-1
SV Koedijk JO12-2
SV Koedijk JO12-3
SV Koedijk JO12-4
SV Koedijk JO11-1
SV Koedijk JO11-2
SV Koedijk JO11-3
SV Koedijk JO11-4
SV Koedijk JO10-1
SV Koedijk JO10-2
SV Koedijk JO10-3
SV Koedijk JO10-4
Pupillen JO6 t/m JO9
SV Koedijk JO9-1
SV Koedijk JO9-2
SV Koedijk JO9-3
SV Koedijk JO8-1
SV Koedijk JO8-2
SV Koedijk JO8-3
SV Koedijk JO7(mini's)
SV Koedijk JO6(mini's)
G-voetbal
SV Koedijk G1
SV Koedijk G2
Aanmelden Training G Sport
Teams Futsal
Mannen
SV Koedijk 1 Futsal
SV Koedijk 2 Futsal
SV Koedijk 3 Futsal
SV Koedijk 4 Futsal
SV Koedijk 5 Futsal
SV Koedijk 6 Futsal
SV Koedijk 7 Futsal
SV Koedijk 35+1 Futsal
Jeugd
JO15-1 Futsal
Sponsoring
Kosten
Onze sponsors
Clubzaken
Agenda
Vacatures
Pupil van de week
Informatie Veldvoetbal
Publicatie fasevoetbal
Trainingsschema
Speeldagenkalender 2023-2024
Speeldagenkalender 2024-2025
Teamindelingen 2023-2024
Oefenwedstrijd/training
Informatie ouders
Snipperdag opnemen?
Beleid
Digitaal Wedstrijdformulier
Nieuwsbrieven
Diverse downloads
Competitiehandboek
Spelregels veldvoetbal
Handboek arbitrage 2023-2024
Contact
>> Handbal
Home
Ledenadministratie
+
Ledenadministratie
Intro
Afmelden
Lid worden?
Contributie
Overschrijven
Algemene voorwaarden
Omni
Handbal
Programma
+
Veld
Futsal
Uitslagen
+
Veld
Futsal
Teams Veld
+
Mannen
+
SV Koedijk 1
SV Koedijk 2
SV Koedijk 3
SV Koedijk 4
SV Koedijk 5
SV Koedijk 6
SV Koedijk 7
SV Koedijk 8
SV Koedijk 9
SV Koedijk O23-1
Mannen 35+
+
SV Koedijk 35+ maandag
SV Koedijk 35+1 vrijdag
SV Koedijk 35+2 vrijdag
Meiden & Dames
+
SV Koedijk VR1
SV Koedijk MO20-1
SV Koedijk MO17-1
Junioren JO14 t/m JO19
+
SV Koedijk JO19-1
SV Koedijk JO19-2
SV Koedijk JO17-1
SV Koedijk JO17-2
SV Koedijk JO15-1
SV Koedijk JO15-2
SV Koedijk JO14-1
SV Koedijk JO14-2
Pupillen JO10 t/m JO13
+
SV Koedijk JO13-1
SV Koedijk JO13-2
SV Koedijk JO12-1
SV Koedijk JO12-2
SV Koedijk JO12-3
SV Koedijk JO12-4
SV Koedijk JO11-1
SV Koedijk JO11-2
SV Koedijk JO11-3
SV Koedijk JO11-4
SV Koedijk JO10-1
SV Koedijk JO10-2
SV Koedijk JO10-3
SV Koedijk JO10-4
Pupillen JO6 t/m JO9
+
SV Koedijk JO9-1
SV Koedijk JO9-2
SV Koedijk JO9-3
SV Koedijk JO8-1
SV Koedijk JO8-2
SV Koedijk JO8-3
SV Koedijk JO7(mini's)
SV Koedijk JO6(mini's)
G-voetbal
+
SV Koedijk G1
SV Koedijk G2
Aanmelden Training G Sport
Teams Futsal
+
Mannen
+
SV Koedijk 1 Futsal
SV Koedijk 2 Futsal
SV Koedijk 3 Futsal
SV Koedijk 4 Futsal
SV Koedijk 5 Futsal
SV Koedijk 6 Futsal
SV Koedijk 7 Futsal
SV Koedijk 35+1 Futsal
Jeugd
+
JO15-1 Futsal
Sponsoring
+
Kosten
Onze sponsors
Clubzaken
+
Agenda
Vacatures
Pupil van de week
Informatie Veldvoetbal
+
Publicatie fasevoetbal
Trainingsschema
Speeldagenkalender 2023-2024
Speeldagenkalender 2024-2025
Teamindelingen 2023-2024
Oefenwedstrijd/training
Informatie ouders
Snipperdag opnemen?
Beleid
Digitaal Wedstrijdformulier
Nieuwsbrieven
Diverse downloads
+
Competitiehandboek
Spelregels veldvoetbal
Handboek arbitrage 2023-2024
Contact
>> Handbal
Programma Thuis
Wedstrijddatum
Competitiesoort
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Details
30 mrt. 13:30
beker
Koedijk JO19-1 - Montfoort S.V.'19 JO19-1
R. (Rolf) van Aller
Sportpark De Weijdt
6 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO8-1 - Vrone JO8-1
Sportpark De Weijdt
6 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO9-2 - SVW 27 JO9-5
Sportpark De Weijdt
6 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO9-1 - Kolping Boys JO9-2
Sportpark De Weijdt
6 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO12-2 - SVW 27 JO12-3
Sportpark De Weijdt
6 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO10-3 - LSVV JO10-4
Sportpark De Weijdt
6 apr. 09:30
regulier
Koedijk JO11-1 - ZSGOWMS JO11-1
Sportpark De Weijdt
6 apr. 11:00
regulier
Koedijk G2 - Zuidoost United G1
Sportpark De Weijdt
6 apr. 11:00
regulier
Koedijk JO15-1 - KSV JO15-1
Sportpark De Weijdt
6 apr. 11:00
regulier
Koedijk JO12-4 - Alcmaria Victrix JO12-3
Sportpark De Weijdt
6 apr. 12:00
regulier
Koedijk MO20-1 - SDW MO20-1
Sportpark De Weijdt
6 apr. 13:00
regulier
Koedijk JO14-2 - Kleine Sluis JO14-2JM
Sportpark De Weijdt
6 apr. 13:00
regulier
Koedijk JO14-1 - Medemblik FC JO14-1
Sportpark De Weijdt
6 apr. 15:00
regulier
Koedijk JO17-2 - SSA-SJO VV Egmond JO17-2
Sportpark De Weijdt
6 apr. 15:00
regulier
Koedijk JO17-1 - Geel Zwart 30 JO17-1
Sportpark De Weijdt
6 apr. 15:00
regulier
Koedijk JO19-2 - Schagen United JO19-3
Sportpark De Weijdt
7 apr. 11:00
regulier
Koedijk 3 - Vesdo 2
Sportpark De Weijdt
7 apr. 11:00
regulier
Koedijk 8 - VIOS-W 6
Sportpark De Weijdt
7 apr. 11:00
regulier
Koedijk 2 - SVW 27 2
Sportpark De Weijdt
7 apr. 14:00
regulier
Koedijk 1 - RKEDO 1
J. (Jordy) Wals
Sportpark De Weijdt
7 apr. 14:00
regulier
Koedijk VR1 - FC Uitgeest VR2
Sportpark De Weijdt
7 apr. 14:00
regulier
Koedijk 5 - HSV 5
Sportpark De Weijdt
13 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO8-2 - SVW 27 JO8-2
Sportpark De Weijdt
13 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO12-3 - Alcmaria Victrix JO12-2
Sportpark De Weijdt
13 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO11-3 - V.V. Bergen JO11-3
Sportpark De Weijdt
13 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO10-2 - ST SSV/Sporting S JO10-1
Sportpark De Weijdt
13 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO10-4 - Victoria O JO10-4JM
Sportpark De Weijdt
13 apr. 10:30
regulier
Koedijk JO8-3 - Reiger Boys JO8-5
Sportpark De Weijdt
13 apr. 11:00
regulier
Koedijk G2 - ZVC '22 G1
Sportpark De Weijdt
13 apr. 11:00
regulier
Koedijk MO17-1 - HSV MO17-1 (9-tal)
Sportpark De Weijdt
13 apr. 11:00
regulier
Koedijk JO13-2 - George st JO13-1
Sportpark De Weijdt
13 apr. 11:00
regulier
Koedijk JO11-2 - BOL JO11-2
Sportpark De Weijdt
13 apr. 11:45
regulier
Koedijk JO9-3 - Schagen United JO9-6
Sportpark De Weijdt
13 apr. 12:00
regulier
Koedijk O23-1 - Foresters O23-3
Sportpark De Weijdt
13 apr. 13:00
regulier
Koedijk JO13-1 - Hollandia T JO13-1
Sportpark De Weijdt
13 apr. 13:00
regulier
Koedijk JO12-1 - Schagen United JO12-2
Sportpark De Weijdt
13 apr. 13:00
regulier
Koedijk JO11-4 - SVW 27 JO11-4
Sportpark De Weijdt
13 apr. 13:00
regulier
Koedijk JO10-1 - SSA-SJO VV Egmond JO10-2
Sportpark De Weijdt
13 apr. 14:45
regulier
Koedijk JO19-1 - ODIN 59 JO19-1
Sportpark De Weijdt
13 apr. 14:45
regulier
Koedijk JO15-2 - SVW 27 JO15-3
Sportpark De Weijdt
14 apr. 11:00
regulier
Koedijk 7 - LSVV 9
Sportpark De Weijdt
14 apr. 11:00
regulier
Koedijk 4 - Kolping Boys 4
Sportpark De Weijdt
14 apr. 14:00
regulier
Koedijk 9 - Alkmaarsche Boys 10
Sportpark De Weijdt
14 apr. 14:00
regulier
Koedijk 6 - Succes 3
Sportpark De Weijdt
20 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO8-3 - Alcmaria Victrix JO8-4
Sportpark De Weijdt
20 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO8-2 - Jong Holland JO8-4
Sportpark De Weijdt
20 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO9-2 - Reiger Boys JO9-7
Sportpark De Weijdt
20 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO9-1 - V.V. Bergen JO9-1
Sportpark De Weijdt
20 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO11-3 - KSV JO11-2
Sportpark De Weijdt
20 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO10-2 - Reiger Boys JO10-4
Sportpark De Weijdt
20 apr. 09:00
regulier
Koedijk JO10-3 - VIOS-W JO10-3
Sportpark De Weijdt
20 apr. 10:15
regulier
Koedijk JO11-4 - SSA-SJO VV Egmond JO11-3
Sportpark De Weijdt
20 apr. 10:30
regulier
Koedijk JO14-2 - Duinrand S JO14-1
Sportpark De Weijdt
20 apr. 10:30
regulier
Koedijk JO12-4 - Schagen United JO12-5
Sportpark De Weijdt
20 apr. 11:00
regulier
Koedijk MO20-1 - SDZ MO20-1
Sportpark De Weijdt
20 apr. 11:00
regulier
Koedijk JO15-1 - Alcmaria Victrix JO15-1
Sportpark De Weijdt
20 apr. 11:30
regulier
Koedijk JO11-1 - Schagen United JO11-1
Sportpark De Weijdt
20 apr. 13:00
regulier
Koedijk JO17-1 - DWOW JO17-1
Sportpark De Weijdt
20 apr. 13:00
regulier
Koedijk JO17-2 - Spirit 30 (SC) JO17-2
Sportpark De Weijdt
20 apr. 13:00
regulier
Koedijk JO15-2 - Purmerend JO15-3
Sportpark De Weijdt
20 apr. 15:00
regulier
Koedijk JO19-1 - Limmen JO19-1
Sportpark De Weijdt
20 apr. 15:00
regulier
Koedijk JO19-2 - Kolping Boys JO19-4
Sportpark De Weijdt
21 apr. 11:00
regulier
Koedijk 3 - Kleine Sluis 3
Sportpark De Weijdt
21 apr. 11:00
regulier
Koedijk 2 - Vitesse 22 4
Sportpark De Weijdt
21 apr. 14:00
regulier
Koedijk 1 - Alliance '22 sv. 1
Sportpark De Weijdt
21 apr. 14:00
regulier
Koedijk VR1 - Limmen VR2
Sportpark De Weijdt
21 apr. 14:00
regulier
Koedijk 5 - SSA-SJO VV Egmond 3
Sportpark De Weijdt
21 apr. 14:00
regulier
Koedijk 6 - ZAP 4
Sportpark De Weijdt
Programma Uit
Wedstrijddatum
Competitiesoort
Wedstrijd
Scheidsrechter
Details
4 apr. 20:00
regulier
HSV VR2 - Koedijk VR1
6 apr. 08:30
regulier
Kolping Boys JO12-2 - Koedijk JO12-1
6 apr. 08:30
regulier
Kolping Boys JO12-5 - Koedijk JO12-3
6 apr. 08:30
regulier
Foresters JO10-5 - Koedijk JO10-2
6 apr. 08:45
regulier
BOL JO11-3 - Koedijk JO11-4
6 apr. 09:00
regulier
SVW 27 JO13-3 - Koedijk JO13-2
6 apr. 09:00
regulier
Alcmaria Victrix JO8-2 - Koedijk JO8-2
6 apr. 09:00
regulier
LSVV JO10-3 - Koedijk JO10-1
6 apr. 09:45
regulier
Foresters MO17-2 - Koedijk MO17-1
6 apr. 09:50
regulier
SVW 27 JO11-2 - Koedijk JO11-2
6 apr. 10:00
regulier
Callantsoog JO9-2JM - Koedijk JO9-3
6 apr. 10:00
regulier
Kolping Boys JO11-5 - Koedijk JO11-3
6 apr. 10:30
regulier
SVW 27 JO13-2 - Koedijk JO13-1
6 apr. 10:45
regulier
V.V. Bergen JO8-2 - Koedijk JO8-3
6 apr. 12:00
regulier
Vrone JO10-6 - Koedijk JO10-4
6 apr. 13:30
regulier
BVC Bloemendaal G1 - Koedijk G1
6 apr. 14:00
regulier
Alcmaria Victrix JO15-2 - Koedijk JO15-2
6 apr. 14:30
regulier
Castricum FC O23-1 - Koedijk O23-1
6 apr. 14:30
regulier
Volendam (rkav) JO19-1 - Koedijk JO19-1
7 apr. 10:45
regulier
Hugo Boys 3 - Koedijk 6
7 apr. 11:00
regulier
Alkmaarsche Boys 6 - Koedijk 4
7 apr. 12:00
regulier
Kolping Boys 8 - Koedijk 7
7 apr. 13:00
regulier
VIOS-W 7 - Koedijk 9
13 apr. 08:45
regulier
BOL JO12-1 - Koedijk JO12-2
13 apr. 09:00
regulier
SSA-SJO VV Egmond JO8-1 - Koedijk JO8-1
13 apr. 09:00
regulier
Kolping Boys JO9-7 - Koedijk JO9-2
13 apr. 09:00
regulier
FC Den Helder JO12-4 - Koedijk JO12-4
13 apr. 09:15
regulier
Duinrand S JO10-2 - Koedijk JO10-3
13 apr. 10:30
regulier
Alcmaria Victrix JO9-1 - Koedijk JO9-1
13 apr. 10:45
regulier
Blauw Wit (W) JO19-1 - Koedijk JO19-2
13 apr. 11:15
regulier
DEM (RKVV) JO11-1 - Koedijk JO11-1
13 apr. 11:30
regulier
Hollandia T JO14-1 - Koedijk JO14-1
13 apr. 12:30
regulier
Schagen United G1 - Koedijk G1
13 apr. 12:45
regulier
JVC JO14-2 - Koedijk JO14-2
N. (Nick) Pothof
13 apr. 13:00
regulier
HSV JO15-1 - Koedijk JO15-1
13 apr. 13:00
regulier
Vrone JO17-1 - Koedijk JO17-2
13 apr. 13:00
regulier
SSA-SJO VV Egmond JO17-1 - Koedijk JO17-1
14 apr. 09:30
regulier
LSVV 6 - Koedijk 5
14 apr. 11:00
regulier
Meervogels 31 VR1 - Koedijk VR1
14 apr. 11:00
regulier
SVW 27 3 - Koedijk 8
14 apr. 14:00
regulier
WSV 1930 1 - Koedijk 1
14 apr. 14:00
regulier
Purmersteijn 2 - Koedijk 2
20 apr. 08:45
regulier
Jong Holland JO14-1 - Koedijk JO14-1
20 apr. 08:45
regulier
Kolping Boys JO8-2 - Koedijk JO8-1
20 apr. 08:45
regulier
Jong Holland JO11-3 - Koedijk JO11-2
20 apr. 09:00
regulier
Jong Holland JO13-1 - Koedijk JO13-1
20 apr. 10:30
regulier
Alkmaarsche Boys JO10-2 - Koedijk JO10-4
20 apr. 10:45
regulier
V.V. Bergen JO10-2 - Koedijk JO10-1
20 apr. 11:30
regulier
Only Friends G4JM - Koedijk G1
K (Kees) Louwaard
20 apr. 11:30
regulier
Hollandia T JO12-1 - Koedijk JO12-1
20 apr. 12:00
regulier
Vrone JO9-6M - Koedijk JO9-3
20 apr. 12:30
regulier
ST TSV Twisk/Opperdoes JO13-1JM - Koedijk JO13-2
20 apr. 14:00
regulier
Foresters O23-2 - Koedijk O23-1
20 apr. 14:30
regulier
AFC 34 JO12-4 - Koedijk JO12-3
20 apr. 14:45
regulier
ST Vrone/BOL MO17-2 - Koedijk MO17-1
21 apr. 09:30
regulier
LSVV 6 - Koedijk 4
21 apr. 11:30
regulier
KSV 4 - Koedijk 9
21 apr. 11:30
regulier
LSVV 10 - Koedijk 7
21 apr. 12:30
regulier
Victoria O 5 - Koedijk 8
S. Vlaar
25 apr. 19:30
regulier
Kleine Sluis 3 - Koedijk 3