Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor de komende twee weken. Klik op de  voor extra wedstrijdinformatie zoals het adres van het sportpark, kleedkamer- en veldindeling, wedstrijdnummer, scheidsrechter en de verzameltijd. Onderstaand wedstrijdprogramma bevat zowel competitie (co), bekerwedstrijden (be) als vriendschappelijke wedstrijden (vr).


Datum Tijd Thuis Uit Info
4 dec 8:30 ASC De Volewijckers JO9-1 Koedijk JO9-1
4 dec 8:45 ZOB JO11-1 Koedijk JO11-1
4 dec 9:00 Koedijk JO13-3 AFC 34 JO13-5
4 dec 9:00 Koedijk JO10-2 V.V. Bergen JO10-2
4 dec 9:00 Kolping Boys JO10-7 Koedijk JO10-3
4 dec 9:00 Koedijk JO10-4 JVC JO10-4JM
4 dec 9:00 Koedijk JO9-2 Hugo Boys JO9-1
4 dec 9:00 Koedijk JO9-3 LSVV JO9-3
4 dec 9:00 Koedijk JO8-1 DTS JO8-2JM
4 dec 10:30 Kwiek 78 JO12-1 Koedijk JO12-3
4 dec 11:00 Koedijk JO15-2 HSV JO15-2
4 dec 11:00 Koedijk JO12-1 Westfriezen JO12-1
4 dec 11:00 Koedijk JO11-2 SVW 27 JO11-3
4 dec 11:00 Koedijk JO10-1 DTS JO10-1
4 dec 11:00 Koedijk MO17-2 Reiger Boys MO17-2
4 dec 12:00 Zwaluwen 30 HCSV 2 Koedijk 2
4 dec 12:15 Vrone JO8-5 Koedijk JO8-2
4 dec 12:25 Koninklijke HFC G1 Koedijk G1
4 dec 12:30 KSV JO15-1 Koedijk JO15-1
4 dec 13:15 Koedijk JO19-2 V.V. Bergen JO19-3
4 dec 13:15 Koedijk JO15-3 JVC JO15-3
4 dec 13:30 Flevo JO14-1 Koedijk JO14-2
4 dec 14:00 Wiron JO19-1 Koedijk JO19-1
4 dec 14:00 Wiron MO17-1 Koedijk MO17-1
4 dec 14:45 Reiger Boys JO12-5 Koedijk JO12-2
5 dec 10:00 LSVV 5 (zon) Koedijk 4 (zon)
5 dec 10:00 Kolping Boys 7 (zon) Koedijk 9 (zon)
5 dec 10:30 Koedijk 6 (zon) Kolping Boys 3 (zon)
5 dec 10:30 Koedijk 7 (zon) Limmen 3 (zon)
5 dec 10:30 FC Uitgeest 7 (zon) Koedijk 8 (zon)
5 dec 11:00 Zeevogels 4 (zon) Koedijk 10 (zon)
5 dec 11:00 Zeevogels 5 (zon) Koedijk 11 (zon)
5 dec 13:00 Koedijk 5 (zon) SVW 27 4 (zon)
5 dec 13:00 Koedijk VR1 (zon) Dirkshorn VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!