Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Maandag 20-09-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO12-3 17.00 - 18.00 Rogier Honout
  • F
  • -
Koedijk JO8-1 17.00 - 18.30
  • C2A
  • -
Koedijk JO9-1 17.00 - 18.30 Frank Ensing, Stefan Takes
  • C1A
  • -
Koedijk JO9-2 17.00 - 18.30 Manoj Doerga
  • C1B
  • -
Koedijk JO12-1 17.00 - 18.30 Dave Hollanders, Tom van den Hoff
  • B1
  • -
Koedijk JO14-1 18.30 - 20.00 Jonathan Blom, Mathijs Hernamdt
  • B2
  • -
Koedijk JO15-2 18.30 - 20.00
  • A1
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN. NA AFLOOP TRAINING ALLE LOSSE VOORWERPEN VAN HET VELD VERWIJDEREN EN DOELNETTEN OMHOOG ZETTEN.
Koedijk JO15-3 18.30 - 20.00 Martijn Voorhout
  • A2
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HEYT VELD GEBRUIKEN. NA AFLOOP TRAINING ALLE LOSSE VOORWERPEN VAN HET VELD VERWIJDEREN EN DOELNETTEN OMHOOG ZETTEN.
Koedijk JO17-1 18.30 - 20.00 Sebastiaan Schell
  • B1
  • -
Koedijk MO17-1 18.30 - 20.00 Michel Brasser
  • C1
  • -
Koedijk MO17-2 18.30 - 20.00 Michel Wittebrood, Rick Bergen
  • C2
  • -
Koedijk Heren 35+ Maandag 20.00 - 21.00 Ruud Meijer
  • C1
  • Eventueel ook op F
Koedijk JO19-1 20.00 - 21.30 Jean Dumont
  • B1
  • -
Koedijk JO19-2 20.00 - 21.30 Camille Léon van Doornum
  • B2
  • -

Dinsdag 21-09-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO11-2 16.30 - 17.30 Olaf Bonny, Rik Beekman
  • B1
  • -
Koedijk JO11-1 17.00 - 18.30 Orlando de la Cruz
  • C1
  • -
Koedijk JO8-2 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO9-3 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO10-1 17.30 - 18.30 Nazier Anwar Ali
  • B1
  • -
Koedijk JO10-2 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO10-3 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO10-4 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk 2 18.30 - 20.00 Sebastiaan Schell
  • B2
  • -
Koedijk JO13-1 18.30 - 20.00 Willem van Gastel
  • C2
  • -
Koedijk JO13-3 18.30 - 20.00 Joost Schaub, Michel Brasser
  • A2
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HEYT VELD GEBRUIKEN. NA AFLOOP TRAINING ALLE LOSSE VOORWERPEN VAN HET VELD VERWIJDEREN EN DOELNETTEN OMHOOG ZETTEN.
Koedijk JO14-2 18.30 - 20.00 Mark Lacourt
  • B1
  • -
Koedijk JO15-1 18.30 - 20.00 Orlando de la Cruz
  • C1
  • -
Koedijk 9 (zon) 20.00 - 21.25 Colin vd Veen
  • A1
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN. NA AFLOOP TRAINING ALLE LOSSE VOORWERPEN VAN HET VELD VERWIJDEREN EN DOELNETTEN OMHOOG ZETTEN.
Koedijk 1 (zon) 20.00 - 21.30 Willem Jan Kroon
  • B1
  • 1
  • -
Koedijk 11 (zon) 20.00 - 21.30 Jamie van der Linden Vooren
  • C1
  • -
Koedijk VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Arie Dijkhuizen
  • C2
  • 8
  • -

Woensdag 22-09-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO11-3 15.00 - 16.30 Rein Lakeman
  • B1
  • -
Koedijk JO12-2 15.00 - 16.30 Rein Lakeman
  • B1
  • -
Koedijk JO12-3 15.00 - 16.30 Rein Lakeman
  • B2
  • -
Koedijk JO7 15.00 - 16.30
  • C1
  • -
Koedijk JO8-1 17.00 - 18.30
  • C2A
  • -
Koedijk JO9-1 17.00 - 18.30 Frank Ensing, Stefan Takes
  • C1A
  • -
Koedijk JO9-2 17.00 - 18.30 Manoj Doerga
  • C1B
  • -
Koedijk JO12-1 17.00 - 18.30 Dave Hollanders, Tom van den Hoff
  • B1
  • -
Koedijk JO13-2 18.30 - 20.00
  • A2
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HEYT VELD GEBRUIKEN. NA AFLOOP TRAINING ALLE LOSSE VOORWERPEN VAN HET VELD VERWIJDEREN EN DOELNETTEN OMHOOG ZETTEN.
Koedijk JO15-2 18.30 - 20.00
  • A1
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN. NA AFLOOP TRAINING ALLE LOSSE VOORWERPEN VAN HET VELD VERWIJDEREN EN DOELNETTEN OMHOOG ZETTEN.
Koedijk JO17-1 18.30 - 20.00 Sebastiaan Schell
  • B1
  • -
Koedijk MO17-1 18.30 - 20.00 Michel Brasser
  • C1
  • -
Koedijk MO17-2 18.30 - 20.00 Michel Wittebrood, Rick Bergen
  • C2
  • -
Koedijk 4 (zon) 20.00 - 21.30 Titus Hoeksema
  • B1
  • -
Koedijk 5 (zon) 20.00 - 21.30 Tom de Rijk
  • A2
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HEYT VELD GEBRUIKEN. NA AFLOOP TRAINING ALLE LOSSE VOORWERPEN VAN HET VELD VERWIJDEREN EN DOELNETTEN OMHOOG ZETTEN.
Koedijk 6 (zon) 20.00 - 21.30 Jordy Hoekstra
  • B2
  • -
Koedijk 7 (zon) 20.00 - 21.30 Ruud Somers
  • C1
  • -
Koedijk 8 (zon) 20.00 - 21.30
  • C2
  • 10
  • -
Koedijk 10 (zon) 20.00 - 21.30 Sebastiaan Schell
  • A1
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN. NA AFLOOP TRAINING ALLE LOSSE VOORWERPEN VAN HET VELD VERWIJDEREN EN DOELNETTEN OMHOOG ZETTEN.

Donderdag 23-09-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO11-2 16.30 - 17.30 Olaf Bonny, Rik Beekman
  • B1
  • -
Koedijk JO11-1 17.00 - 18.30 Orlando de la Cruz
  • C1
  • -
Koedijk JO8-2 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO9-3 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO10-1 17.30 - 18.30 Nazier Anwar Ali
  • B1
  • -
Koedijk JO10-2 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO10-3 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO10-4 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk 2 18.30 - 20.00 Sebastiaan Schell
  • A1
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN. NA AFLOOP TRAINING ALLE LOSSE VOORWERPEN VAN HET VELD VERWIJDEREN EN DOELNETTEN OMHOOG ZETTEN.
Koedijk JO13-1 18.30 - 20.00 Willem van Gastel
  • C2
  • -
Koedijk JO13-3 18.30 - 20.00 Joost Schaub, Michel Brasser
  • F
  • -
Koedijk JO14-1 18.30 - 20.00 Jonathan Blom, Mathijs Hernamdt
  • B2
  • -
Koedijk JO14-2 18.30 - 20.00 Mark Lacourt
  • B1
  • -
Koedijk JO15-1 18.30 - 20.00 Orlando de la Cruz
  • C1
  • -
Koedijk JO15-3 18.30 - 20.00 Martijn Voorhout
  • A2
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HEYT VELD GEBRUIKEN. NA AFLOOP TRAINING ALLE LOSSE VOORWERPEN VAN HET VELD VERWIJDEREN EN DOELNETTEN OMHOOG ZETTEN.
Koedijk 1 (zon) 19.15 - 20.45 Willem Jan Kroon
  • B1
  • 1
  • -
Koedijk 2 (zon) 20.00 - 21.30 Danny Hijgenaar
  • B2
  • -
Koedijk 3 (zon) 20.00 - 21.30 Jacco Mors
  • F
  • -
Koedijk JO19-1 20.00 - 21.30 Jean Dumont
  • C1
  • -
Koedijk JO19-2 20.00 - 21.30 Camille Léon van Doornum
  • B1
  • -
Koedijk VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Arie Dijkhuizen
  • C2
  • 8
  • -

Vrijdag 24-09-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO11-3 17.30 - 18.30 Kees Tybout
  • F
  • -
Koedijk G1 18.10 - 19.10
  • B1
  • -
Koedijk G2 19.10 - 20.10
  • B2
  • -

Zondag 26-09-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO7 9.30 - 10.30 Willem van Gastel, Björn Rietdijk
  • F
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!