Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Donderdag 15-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO10-2 16.30 - 17.30 Olaf Bonny, Rik Beekman
  • B2
  • -
Koedijk JO12-1 16.30 - 18.15 Willem van Gastel
  • C1B
  • -
Koedijk JO10-1 17.00 - 18.30 Orlando de la Cruz, Giovanni Peereboom
  • C1A
  • -
Koedijk JO8-3 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-1 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-2 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-3 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-4 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO10-3 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO10-4 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO13-1 18.30 - 20.00 Björn Rietdijk
  • A1
  • 10
  • -
Koedijk JO14-1 18.30 - 20.00 Orlando de la Cruz
  • C1
  • -
Koedijk JO14-2 18.30 - 20.00 Marcel Niekoop
  • C2
  • -
Koedijk JO14-3 18.30 - 20.00 Martijn Voorhout
  • F
  • -
Koedijk JO15-2 18.30 - 20.00 Arjen La Rooy
  • A2
  • 9
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN?
Koedijk JO17-1 18.30 - 20.00 Sebastiaan Schell
  • B1
  • -
Koedijk JO17-3 18.30 - 20.00 Jean Dumont
  • B2
  • -
Koedijk 1 (zon) 20.00 - 21.30 Willem Jan Kroon
  • B1
  • 1
  • -
Koedijk 2 (zon) 20.00 - 21.30 Danny Hijgenaar
  • A1
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN?
    Na het trainen alles van het veld verwijderen en de doelnetten omhoog zetten i.v.m. de robotmaaier.
Koedijk 3 (zon) 20.00 - 21.30 Jacco Mors
  • F
  • 5
  • -
Koedijk 12 (zon) 20.00 - 21.30 Davey Dekker
  • C1
  • -
Koedijk JO19-1 20.00 - 21.30 Camille Léon van Doornum
  • A1
  • Tijdens avondklok geen training
Koedijk O23-1 20.00 - 21.30 Erol Karakus
  • B2
  • -
Koedijk VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Arie Dijkhuizen
  • C2
  • 8
  • -

Vrijdag 16-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk G1 18.30 - 19.30
  • B1
  • -
Koedijk G2 19.30 - 20.30
  • B2
  • -
Koedijk 11 (zon) 20.00 - 21.30 Candas Demircioglu
  • C2
  • -

Zaterdag 17-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO11-1 10.00 - 11.30 Orlando de la Cruz
  • B1
  • -

Zondag 18-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk 1 (zon) 10.30 - 12.00 Willem Jan Kroon
  • B(KGV)
  • -

Maandag 19-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO8-1 17.00 - 18.15 Stefan Takes, Frank Ensing
  • C2
  • -
Koedijk JO8-2 17.00 - 18.15 Frank Ensing, Stefan Takes
  • C2
  • -
Koedijk JO11-1 17.00 - 18.30 Dave Hollanders, Tom van den Hoff
  • B1
  • -
Koedijk JO13-1 18.30 - 20.00 Björn Rietdijk
  • C1
  • 9
  • -
Koedijk JO13-2 18.30 - 20.00 Bob Stam, Ryan Wielenga
  • C2
  • 10
  • -
Koedijk JO14-3 18.30 - 20.00 Martijn Voorhout
  • F
  • -
Koedijk JO15-1 18.30 - 20.00 Sebastiaan Schell
  • B2
  • -
Koedijk MO15-1 18.30 - 20.00 Michel Wittebrood, Veronique Bek
  • A1
  • 11
  • Tijdens avondklok van 18:30-19:30 uur.
    GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN? DOELEN OMHOOG EN VELD LEEGMAKEN NA DE TRAINING.
Koedijk MO15-2 18.30 - 20.00 Marco Swensson
  • B1
  • 12
  • Tijdens avondklok van 18:30-19:30 uur.
Koedijk MO17-1 18.30 - 20.00 Michel Brasser, Harmen Sliep
  • A2
  • 13
  • Tijdens avondklok van 18:30-19:30 uur.
    GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN? DOELEN OMHOOG EN VELD LEEGMAKEN NA DE TRAINING.
Koedijk JO17-3 20.00 - 21.30 Jean Dumont
  • A1
  • Tijdens avondklok van 19:30-20:30 uur.
    GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN?
    Na het trainen alles van het veld verwijderen en de doelnetten omhoog zetten i.v.m. de robotmaaier.
Koedijk JO17-4 20.00 - 21.30 Jesse van der Veen
  • A2
  • Tijdens avondklok van 19:30-20:30 uur.
    GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN?
    Na het trainen alles van het veld verwijderen en de doelnetten omhoog zetten i.v.m. de robotmaaier.
Koedijk JO19-1 20.00 - 21.30 Camille Léon van Doornum
  • B1
  • Tijdens avondklok van 19:30-20:30 uur.

Dinsdag 20-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO10-2 16.30 - 17.30 Olaf Bonny, Rik Beekman
  • B1
  • -
Koedijk JO12-1 16.30 - 18.15 Willem van Gastel
  • C1B
  • -
Koedijk JO10-1 17.00 - 18.30 Orlando de la Cruz, Giovanni Peereboom
  • C1A
  • -
Koedijk JO8-3 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-1 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-2 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-3 17.30 - 18.30
  • B1
  • -
Koedijk JO9-4 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO10-3 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO10-4 17.30 - 18.30
  • B2
  • -
Koedijk JO14-1 18.30 - 20.00 Orlando de la Cruz
  • C1
  • -
Koedijk JO14-2 18.30 - 20.00 Marcel Niekoop
  • C2
  • -
Koedijk JO15-2 18.30 - 20.00 Arjen La Rooy
  • B1
  • 9
  • -
Koedijk JO17-1 18.30 - 20.00 Sebastiaan Schell
  • B2
  • -
Koedijk 1 (zon) 20.00 - 21.30 Willem Jan Kroon
  • B1
  • 1
  • -
Koedijk 9 (zon) 20.00 - 21.30 Colin vd Veen
  • F
  • -
Koedijk 11 (zon) 20.00 - 21.30 Candas Demircioglu
  • C1
  • -
Koedijk O23-1 20.00 - 21.30 Erol Karakus
  • B2
  • -
Koedijk VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Arie Dijkhuizen
  • C2
  • 8
  • -

Woensdag 21-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Koedijk JO11-2 14.45 - 15.45 Rein Lakeman
  • B2
  • -
Koedijk JO11-3 14.45 - 15.45 Rein Lakeman
  • B1
  • -
Koedijk JO11-4 14.45 - 15.45 Rein Lakeman
  • B1
  • -
Koedijk JO12-5 14.45 - 15.45 Rein Lakeman
  • B2
  • 9
  • -
Koedijk JO12-2 15.45 - 16.45 Rein Lakeman
  • B1
  • -
Koedijk JO12-3 15.45 - 16.45 Rein Lakeman
  • B1
  • -
Koedijk JO12-6 15.45 - 16.45 Rein Lakeman
  • B2
  • 9
  • -
Koedijk JO8-1 17.00 - 18.15 Stefan Takes, Frank Ensing
  • C1
  • -
Koedijk JO8-2 17.00 - 18.15 Frank Ensing, Stefan Takes
  • C2
  • -
Koedijk JO11-1 17.00 - 18.30 Dave Hollanders, Tom van den Hoff
  • B1
  • -
Koedijk JO13-2 18.30 - 20.00 Bob Stam, Ryan Wielenga
  • C1
  • 10
  • -
Koedijk JO15-1 18.30 - 20.00 Sebastiaan Schell
  • B2
  • -
Koedijk MO15-1 18.30 - 20.00 Michel Wittebrood, Veronique Bek
  • A1
  • 11
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN? DOELEN OMHOOG EN VELD LEEGMAKEN NA DE TRAINING.
Koedijk MO15-2 18.30 - 20.00 Marco Swensson
  • B1
  • 12
  • -
Koedijk MO17-1 18.30 - 20.00 Michel Brasser, Harmen Sliep
  • A2
  • 13
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN? DOELEN OMHOOG EN VELD LEEGMAKEN NA DE TRAINING.
Koedijk 4 (zon) 20.00 - 21.30 Titus Hoeksema
  • B1
  • -
Koedijk 5 (zon) 20.00 - 21.30 Douwe Mulder
  • A2
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN?
    Na het trainen alles van het veld verwijderen en de doelnetten omhoog zetten i.v.m. de robotmaaier.
Koedijk 6 (zon) 20.00 - 21.30 Jordy Hoekstra
  • B2
  • -
Koedijk 7 (zon) 20.00 - 21.30 Ruud Somers
  • C1
  • 9
  • -
Koedijk 8 (zon) 20.00 - 21.30 Herman Hendricks
  • C2
  • 8
  • -
Koedijk 10 (zon) 20.00 - 21.30 Sebastiaan Schell
  • A1
  • GRAAG ALLE DELEN VAN HET VELD GEBRUIKEN?
    Na het trainen alles van het veld verwijderen en de doelnetten omhoog zetten i.v.m. de robotmaaier.
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!