Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Scheidsrechtersaanstelling

Scheidsrechtersaanstelling

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
22 sep 18:30 N.L.A. Kolk Jong Holland JO14-2 Koedijk JO14-1
22 sep 19:00 P.J. Berkvens Foresters (de) JO15-1 Koedijk JO15-2
22 sep 20:00 E Geesken HSV 6 (zon) Koedijk 4 (zon)
22 sep 21:00 J. Kuijs Castricum FC 2 (zaal) Koedijk 6 (zaal)
22 sep 22:00 Koedijk 2 (zaal) Heertjes/Albino trouwringen 2 (zaal)
23 sep 20:00 M.W. de Jager Koedijk 1 (zon) Hauwert 65 1 (zon)
23 sep 21:50 HZV/Het Vennewater 7 (zaal) Koedijk 4 (zaal)
24 sep 20:00 SVW '27 35+ 3 Rietveld Reno&Inst/RB 7
24 sep 20:00 SVW '27 35+ 5 Koedijk 35+ 1 vrijdagavond
24 sep 20:10 M.J. Link Koedijk 9 (zaal) ZA/ Bluedesk Internet 4 (zaal)
24 sep 20:30 SVW '27 35+ 3 SVW '27 35+ 5
24 sep 20:30 Rietveld Reno&Inst/RB 7 Koedijk 35+ 1 vrijdagavond
24 sep 20:45 KSV JO19-1 (zaal) Koedijk JO19-1 (zaal)
24 sep 21:00 Koedijk 35+ 1 vrijdagavond SVW '27 35+ 3
24 sep 21:00 SVW '27 35+ 5 Rietveld Reno&Inst/RB 7
24 sep 21:05 V.V. Bergen 35+1 (zaal) Koedijk 35+1 (zaal)
24 sep 22:00 SVW 27 2 (zaal) Koedijk 3 (zaal)
24 sep 22:00 Koedijk 5 (zaal) Koedijk 8 (zaal)
25 sep 08:45 Luc Aubrun Koedijk JO12-1 AFC 34 JO12-2JM
25 sep 08:45 Martijn Boersma Koedijk JO11-1 AFC 34 JO11-2
25 sep 08:45 Jong Holland JO9-1 Koedijk JO9-1
25 sep 08:45 Eigen leider Koedijk JO10-2 Vrone JO10-5JM
25 sep 08:45 Eigen leider Koedijk JO10-3 Sint Boys JO10-1JM
25 sep 08:45 DTS JO8-1 Koedijk JO8-1
25 sep 08:45 Björn Rietdijk Koedijk JO14-2 DTS JO14-2
25 sep 08:45 Eigen leider Koedijk JO9-2 SVW 27 JO9-5
25 sep 08:45 Eigen leider Koedijk JO8-2 Beemster JO8-1
25 sep 09:00 Kolping Boys JO10-5 Koedijk JO10-1
25 sep 09:00 SVW 27 JO10-5 Koedijk JO10-4
25 sep 10:00 R. Dalmeijer HCSC JO14-1 Koedijk JO14-1
25 sep 10:00 SVW 27 JO9-6 Koedijk JO9-3
25 sep 10:15 SVW 27 JO11-3 Koedijk JO11-2
25 sep 10:15 Kolping Boys JO13-5 Koedijk JO13-3
25 sep 10:45 P. Reenalda Schagen United MO17-3 Koedijk MO17-1
25 sep 11:00 Sander van Rijssel Koedijk JO15-2 Kolping Boys JO15-4
25 sep 11:00 Victoria O JO12-1 Koedijk JO12-3
25 sep 11:00 Koedijk JO13-2 Kleine Sluis JO13-1JM
25 sep 11:00 P.J. Kaandorp Koedijk JO17-1 JVC JO17-1
25 sep 11:30 Saenden JO19-1 Koedijk JO19-1
25 sep 11:30 Kolping Boys JO11-5 Koedijk JO11-3
25 sep 12:30 P. van Stralen KSV JO15-1 Koedijk JO15-1
25 sep 12:30 Anoniem WSV 1930 G1 Koedijk G1
25 sep 13:00 Stefan Boerhoop Koedijk JO13-1 Schagen United JO13-3
25 sep 13:00 Eigen leider Koedijk JO15-3 KSV JO15-2
25 sep 13:00 Herman Dalenberg Koedijk G2 RODA 23 G1JM
25 sep 13:15 AFC 34 JO12-3 Koedijk JO12-2
25 sep 15:00 Eigen leider Koedijk JO19-2 V.V. Bergen JO19-3
25 sep 15:00 Eigen leider Koedijk MO17-2 Vitesse 22 MO17-1
25 sep 15:00 Björn Rietdijk Koedijk 2 BOL 3
26 sep 10:00 C Koppes HSV VR2 (zon) Koedijk VR1 (zon)
26 sep 11:00 P. de Graaf Koedijk 9 (zon) LSVV 8 (zon)
26 sep 11:00 M. Schell Koedijk 10 (zon) HSV 8 (zon)
26 sep 11:00 VZV 3 (zon) Koedijk 7 (zon)
26 sep 11:00 WMC 2 (zon) Koedijk 4 (zon)
26 sep 11:00 Zwaagdijk RKVV 2 (zon) Koedijk 5 (zon)
26 sep 11:00 A.A.M. Lute Vitesse 22 6 (zon) Koedijk 2 (zon)
26 sep 11:00 B.M. Dubbelaar Koedijk 3 (zon) HSV 4 (zon)
26 sep 14:00 P. Lerchbaumer Koedijk 8 (zon) Kolping Boys 5 (zon)
26 sep 14:00 K. van Helvert Koedijk 11 (zon) KSV 7 (zon)
26 sep 14:00 AGSV 2 (zon) Koedijk 6 (zon)
26 sep 14:30 H.J.B. Has Rijp (de) 1 (zon) Koedijk 1 (zon)
27 sep 19:00 F. J.M. Buter Koedijk JO19-2 (zaal) HZV/Het Vennewater JO19-3 (zaal)
27 sep 21:55 Koedijk 9 (zaal) Theater (het)/Drukkerij Krijgsman 2 (zaal)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!