Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Scheidsrechtersaanstelling

Scheidsrechtersaanstelling

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
29 jan 08:30 ASC De Volewijckers JO9-1 Koedijk JO9-1
29 jan 08:45 Jong Holland JO11-3 Koedijk JO11-3
29 jan 09:00 Mick Deijkers Koedijk JO10-4 Vrone JO10-4JM
29 jan 09:00 Luc Aubrun Koedijk JO11-1 AFC 34 JO11-4
29 jan 09:00 Eigen leider Koedijk JO9-2 Egmondia JO9-1
29 jan 09:00 Eigen leider Koedijk JO8-2 Koedijk JO8-1
29 jan 09:00 Martijn Boersma Koedijk JO13-3 ST SSV/Sporting S JO13-1
29 jan 09:00 Eigen leider Koedijk JO9-3 ZAP JO9-2
29 jan 10:15 Kolping Boys JO10-6 Koedijk JO10-3
29 jan 10:45 Eigen leider Koedijk JO12-3 AFC 34 JO12-3
29 jan 10:45 Margaretha Baron Koedijk JO15-2 Always Forward JO15-2
29 jan 10:45 Eigen leider Koedijk JO13-2 VVW JO13-1
29 jan 11:00 Dynamo JO10-1 Koedijk JO10-2
29 jan 11:30 J Zwaan Geel Zwart 30 JO11-1 Koedijk JO11-2
29 jan 11:30 Westfriezen JO12-2 Koedijk JO12-1
29 jan 11:30 Succes JO15-1 Koedijk JO15-3
29 jan 12:30 M. de Lange Schagen United JO19-4 Koedijk JO19-1
29 jan 12:30 F.H.M. Winder V.V. Bergen JO15-1 Koedijk JO15-1
29 jan 13:00 P.I.M. Kluvers DWOW 2 Koedijk 2
29 jan 13:00 Mitchell Schell Koedijk JO19-2 ODIN 59 JO19-2
29 jan 13:00 Eigen leider Koedijk MO17-1 s.v. Enkhuizen MO17-1
29 jan 13:00 M.N. Swensson Koedijk JO13-1 Alcmaria Victrix JO13-1
29 jan 13:00 Koedijk MO17-1 Koedijk MO17-2
29 jan 14:30 KGB G3 Koedijk G2
30 jan 09:45 R Dijkshoorn FC Uitgeest 9 (zon) Koedijk 11 (zon)
30 jan 11:00 P. de Graaf Koedijk 2 (zon) Alcmaria Victrix 4 (zon)
30 jan 11:00 Anoniem Vitesse 22 6 (zon) Koedijk 3 (zon)
30 jan 11:00 J. Buisman SVW 27 6 (zon) Koedijk 9 (zon)
30 jan 11:00 J. Jongejan Koedijk 7 (zon) Kolping Boys 3 (zon)
30 jan 11:00 H. Emmerik Koedijk 6 (zon) VVS 46 5 (zon)
30 jan 12:00 P.J. Hoetjes HSV 7 (zon) Koedijk 8 (zon)
30 jan 14:00 M. Baron Koedijk 4 (zon) Alkmaarsche Boys 5 (zon)
30 jan 14:00 M. Schell Koedijk 5 (zon) KSV 3 (zon)
30 jan 14:00 T. Ruijs FC Uitgeest 8 (zon) Koedijk 10 (zon)
02 feb 20:10 Koedijk JO19-2 (zaal) White Stones JO19-3 (zaal)
02 feb 20:55 AZV (Akersloot) 4 (zaal) Koedijk 7 (zaal)
02 feb 21:05 HZV/Het Vennewater 7 (zaal) Koedijk 4 (zaal)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!